MORADI Profile Image - @moradi956

صفحه اينستاگرام MORADI (@moradi956)

  • MORADI 1372/3/1خردادی است دیگر … شاید همیشه سکوت کند، اما … حرف هایش را در نگاهش میریزد … دلتنگی ، قسمتی از قلبش است … و صبر … تکه ای از روحش … خردادی است

22 پست

253 دنبال کننده

311 دنبال شونده

loading...
دوستت دارم پسرم 😍😘💖💜
😍😘😏🙄
مادرم عاشقتم.. مامان مهربانم، آهنگ صدایت، زیباترین ترانه زندگی‌ام، نفس هایت، تنها بهانه نفس كشیدنم و وجودت تنها دلیل زنده بودنم شد.
دل آلزایمر نمیگیرد بفهمید آدم ها
دنیا همون جایی است که خدا تو رو فرستاد ، تا ارزش های قلبت رو معلوم کنه… گاهی برات جهنم می شه ، گاهی بهشت! بستگی به کردارت داره… ولی یادت باشه تمام زیبایی های عالم در لحظات سخت خلق میشه، تمام ایثار و بخشش و گذشت و فداکاری ها و زیبایی های دنیا در شرایط بحرانی خلق شده… پس شاید این شرایط بحرانی حکمت خداست… اکنون که در این آزمایشگاه دنیا گرفتارم ؛ ایمانم… قد و قواره ام، ارزشم معلوم میشه… عده قلیلی در این شرایط ناسزا می گویند، و خیلی ها می گویند، خدایا اگر گرفتارم ، حتما حکمت توست و دلیلی دارد… شاید اگه در سختی نباشی؛ شب و روزت بخور و بخواب بشه… در صورتی که اومدی به این دنیا تا ارزش های درونت متجلی بشه… وقتی میگی خدایا کمکم کن، دلم گرفته گرفتارم؛ یادت باشه که خدا به کسی ظلمی نکرده، و اگه یک بدبختی تو زندگیت متجلی شده، از  کردار خودت بوده… اگه امروز کارت به خدا افتاده از اعمال قبلی خودته؛ و مطمئن باش خدا ظالم نیست… خدایا کمکم کن مثل تو صبور باشم… قـطـب شیطانی ام با انرژی منفی اش میگوید: نمی توانی ، نا امید شو … و قطب خدایی ام وحی می کند که: می توانی کمی صبور باش. انتخاب من خداست، پس بردبار بودن را می پسندم. هر کس انتخابی دارد که بر مبنای آن ، زندگی اش ترسیم می شود. من این اهریمن زشت خو را نمیخواهم؛ خدایا کمکم کن مثل تو صبور باشم، در این سختی ها… شکیبا باشم.
روز تولد تو و گرچه نه یم کنار تو مبارک ای عزیز جان تولد و بهار تو در این دیار نازنین، که یاسمن شکفته است  شکفته باد نرگس جمال نوربار تو . . .